Smartlink wprowadza usługę Trust-as-a-Service dla Web 3.0 za pośrednictwem inteligentnych kontraktów escrow umożliwiających kupowanie i sprzedawanie produktów i usług.

Kryptowaluta stała się najgorętszym narzędziem inwestycyjnym zarówno dla banków, jak i osób fizycznych. Megakorporacje, inwestorzy instytucjonalni i liderzy technologiczni reklamują zalety aktywów kryptograficznych.

Jednak nie jest to sedno jego prawdziwego potencjału w naszej gospodarce. W różnych branżach główny nacisk kładzie się na pieniężny aspekt kryptowalut zamiast na ich biegłości technicznej, podstawowej technologii i użyteczności w świecie rzeczywistym.

Smartlink ma inne podejście do adopcji kryptowalut.

Film promocyjny tutaj .

Zdecentralizowana platforma depozytowa do transakcji bezpośrednich

Smartlink wprowadza zdecentralizowane rozwiązanie depozytowe, które umożliwia każdemu bezproblemowe tworzenie wykonalnych inteligentnych kontraktów escrow w celu bezpiecznego kupowania i sprzedawania produktów i usług za pomocą kryptowalut. Konfigurowalne umowy zakupu są zawarte w bibliotece szablonów Smartlink, umożliwiając stronom łatwe definiowanie warunków sprzedaży.

Jak działa moduł depozytu Smartlink:

Platforma Smartlink zapewnia egzekwowalne umowy sprzedaży, które oferują kupującym i sprzedającym prosty interfejs w celu ustalenia warunków transakcji.

Smartlink przechowuje środki w inteligentnej umowie escrow do czasu spełnienia warunków umowy.

Kupujący otrzymuje okres kontroli na sprawdzenie produktu i usługi przed zatwierdzeniem płatności.
Po zatwierdzeniu inteligentny kontrakt escrow automatycznie przekazuje środki sprzedawcy.

Rynek depozytowy Smartlink dla sieci Web 3.0

Oprócz zapewnienia ekonomicznego narzędzia depozytowego, Smartlink oferuje użytkownikom kryptowalut platformę do zakupu produktów i usług za pomocą kryptowalut.

Rynek Smartlink czerpie inspirację z wiodących platform handlu elektronicznego, ale oferuje wyższe środki bezpieczeństwa i ochronę przed oszustwami. Smartlink obniża stawki prowizji do mniej niż 1% z obecnych 20% –25%.

Smartlink to idealne rozwiązanie dla wielu branż, w tym transferu zasobów cyfrowych, przedmiotów o wysokiej wartości, swapów pozagiełdowych, transferów nazw domen, tokenów niefunkcjonalnych, koncertów freelancerów i finansowania społecznościowego.