Jak handlować na nowe szczyty lub dołki Strategię

Kiedy zacząłem handel prawie dziesięć lat temu, był to jeden z pierwszych podstawowych strategii I zużytych kupować na nowe szczyty lub krótkie pozycje (kupno puts) na nowe minima. Było to niezwykle proste i pozwoliło mi ustalić moją karierę jako przedsiębiorca. W tym czasie było wiele aktywności na rynku, ale jak zmienność odpadły strategia ta nie wydaje się działać jak dobrze. Gdy rynki krzyczą wyższe lub niższe łatwo jest zarabiać pieniądze za pomocą strategii, ale niestety rynki nie zawsze dokonują wielkich skoków, które sprawiają, że łatwo wskoczyć na pokładzie grad kilka dolców. Dlatego też, w celu utrzymania przy użyciu strategii, co potrzebne, aby znaleźć sposób na ustalenie, jak daleko i jak długo na rynku mogło uruchomić po wprowadzeniu nowego wysokie lub niskie. Poniższa metoda może pomóc wybrać lepszym rozwiązaniem razy wygaśnięcia oraz określić, jak daleko ruch może się udać.

Podstawowe Kup New High, Low Sprzedaż Nowa Strategia

Mój preferencji jest, aby zawsze handlu z trendem. Dlatego też, gdy cena danego składnika aktywów jest dokonanie nowego wysoki po nowy rekord, chcę jechać długo (rozmowy) oraz handlu z trendem. Gdy cena czyni nową niski po nowej niska, chcę uzyskać krótki (kup puts), aby wykorzystać ten trend.

W strategii Wi?cej jest po prostu iść długo, jak cena tworzy nowy rekord w czasie trendu wzrostowego lub uzyskać krótki (kup puts) jak cena tworzy nowy niska podczas trendu spadkowego. Rysunek 1 przedstawia ten projekt w trendzie wzrostowym.

Aby korzystać z tej strategii, po prostu rysować linie poziome rozciągające się na prawo w oparciu o ostatnich maksimów. Gdy cena przechodzi przez tę linię (stary tutaj broker by? testowane wysoki) przejść długi lub kupić połączeń. Problemem jest jednak to, ustalenia jak długo następny ruch będzie trwał. Na rysunku 1 widzimy ruch cen do nowego wysokie, i możemy ustalić pozycję, ale to tylko część handlu. Musimy również wiedzieć, jak długo nasz handel powinien trwać. Innymi słowy, jeśli handlu opcje binarne trzeba będzie ustalić, co wygaśnięcia wybrać dla handlu, który daje najlepszą możliwość wykończenia w pieniądze.

Określanie Kolejna fala

Pullback Extrapolationis metoda stosowana do określenia wielkości następnym ruchu, ale również ok, jak długo to będzie trwało.

Technika jest pomiar odległości pullback przed wybuchem nowy wysoki lub niski. Jeśli łamiąca jest pozytywnie (nowy rekord) dodaj odległość pullback do poprzedniego wysokie, aby uzyskać oszacowanie ile rynek może się ruszyć. Jeśli łamiąca jest minusem (nowa niska), należy odjąć odległość pullback od dawna niskie.

Rysunek 2 przedstawia przykład przenieść do nowego wysokie. Żółta linia pionowa po lewej pokazuje długość pullback. Mam powielany tę linię i umieścił go nad nowym wysokie, aby wskazać, gdzie ruch będzie wyższa potencjalnie zatrzymać. W ten USD / CAD przeniósł się nieco wyższa niż zakładana, czyli ok.

Zamiast odległość pullback można używać razem. W tym przypadku pullback wynosił 9 barów. Ja tylko licząc barów, które są ruchome w kierunku przeciwnym do trendu, lub w tym przypadku, w dół. Dlatego można oczekiwać, że następny ruch wyższa powinna trwać około 9 barów, a więc w przypadku handlu opcje binarne chcesz wybrać 9 godzinny wygaśnięcie (jak każdy pręt w tym wykresie jest 1 godzina). 9 godzin później ten handel był http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ w pieniądze jak USD / CAD zbliżał się koniec zwyżkowy ruchu. Sposób ten jest przedstawiony na fig. 3.

Stosując technikę

Jeśli handlu breakout do nowych wysokich lub niskich używając opcji binarnych, użyj liczbę okresów w pullback jako wygaśnięcia lub użyj jednego okresu. Te expiries mogą zwiększyć szanse na ukończenie w pieniądze. Jedynym okresem ważności można również stosować, ponieważ rzadko zdarza się mieć wybuchu następuje niemal natychmiast przez odwrócenie; zwykle co najmniej jeden pasek jest w kasie przed odwróceniem. Okresy są oparte na ramie wykresu czasu używania, takie jak 1, 5, 15 minut lub wykresach godzinowych.

I stosuje wykresy godzinę w przykładach, sposób ten funkcjonuje wykresy wszystkich przedziałów czasowych.

Jeśli nie ma znaczącej pullback przed przejściem na nowy wysoki, metoda Znajd? Broker ta jest mało prawdopodobne, aby być wiarygodne. Podobnie jak w przykładach pullback to jest widoczne, korzystne jest mierzalny.

Bardzo krótki pullback przeciwko trendu pokazuje trend jest dość silny, a więc następny ruch może być większy niż pullback. Dlatego też, jeśli wycofywanie się banków to tylko dwa lub trzy paski, a następnie trend wznawia (dokonując nowa wyższa lub niższa wysoki niski) następny ruch może trwać dłużej niż dwa lub trzy paski – Odwied?> r.

Żadna metoda handlu jest bez zarzutu. Ta metoda jest po prostu wykorzystane do zapewnienia przybliżenie jak długo ruch będzie trwał, i jak daleko, że ruch będzie podróżować. W przypadku prawidłowego stosowania może zwiększyć szanse na ukończenie w pieniądze, ale rynki są dynamiczne i nie zawsze będzie poruszać się zgodnie z tą strategią.

Słowo końcowe

zakupem nowych wzloty i upadki nowa strategia sprzedaży jest jedną z najprostszych okolice, a to może być opłacalne, jeżeli prawo exit